zespół SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy
Wirtualny Adres - Kancelaria SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

Zespół

Kancelarię Prawną SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy tworzy zespół adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie, dlatego też poza zespołem prawników o szerokiej praktyce i doświadczeniu współpracujemy również z osobami czynnie uczestniczącymi w działalności naukowej.

Powyższe sprawia, że posiadamy „szerokie spojrzenie” na przedstawione zagadnienie lub problem prawny.

W celu zapewniania naszym klientom kompleksowych usług nie tylko prawnych, ale i około prawnych, współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami detektywistycznymi, pracownikami naukowymi (nie tylko prawnikami) czy  biurami rachunkowymi. Dzięki czemu Klient niejednokrotnie może uzyskać od nas kompleksowe wsparcie nie tylko w dziedzinie prawa, ale również w innych dziedzinach.

Często stosujemy niestandardowe rozwiązania, które pozwalają naszym klientom osiągnąć zamierzone cele.

Usługi naszej Kancelarii dzięki zespołowi osób o szerokim doświadczeniu oraz specjalizacji, obejmują pełen zakres zagadnień prawnych, a także szeroko rozumiane doradztwo handlowe i gospodarcze.

Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

Łukasz Pasternak
adw. Łukasz Pasternak

adwokat Łukasz Pasternak

Założyciel i Partner Zarządzający Kancelarii

Adwokat Łukasz Pasternak, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych działających zarówno na krajowym jak i międzynarodowych rynkach jak również osób prywatnych.

Adwokat Łukasz Pasternak jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu prawa karnego, prawa handlowego i prawa zamówień publicznych, w licznych renomowanych prawniczych czasopismach naukowych.

Kancelaria SSP
Kancelaria SSP
Kancelaria SSP