zespół Kancelaria SSP

Kancelaria SSP - Twój Partner w biznesie

Naszym Klientom zapewniamy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Uwzględniamy innowacyjne sposoby rozwiązywania powstałych problemów, często stosując niestandardowe rozwiązania, które pozwalają naszym Klientom osiągnąć zamierzone cele.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając bezpośredni kontakt z osobami realizującymi powierzone nam zlecenia.

Usługi naszej Kancelarii dzięki zespołowi osób o szerokim doświadczeniu oraz specjalizacji, obejmują pełen zakres zagadnień prawnych, a także szeroko rozumiane doradztwo handlowe i gospodarcze. Uważamy, że działalność biznesowa wymaga sprawdzonych prawników znających specyfikę branży, w której doradzają, legitymujących się biegłą znajomość zagadnień merytorycznych.

Wyrażamy przekonanie, iż łączenie pomocy prawnej z doradztwem handlowym pozwala w największym stopniu zaspokoić potrzeby naszych Klientów, których oczekiwania niekiedy wybiegają poza ramy czysto prawne. Takie spojrzenie na przedstawiany problem pozwala zrealizować cele stawiane przez naszego Klienta.

Specjalizujemy się również w obsłudze prawnej podmiotów uczestniczących w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, obsłudze spółek, a także wspieramy przedsiębiorców, inwestorów, pracodawców jak również osoby fizyczne przy podejmowaniu różnego rodzaju decyzji.

Adwokaci i radcy prawni z naszej kancelarii świadczą usługi na terenie całej Polski, a więc nasze usługi nie ograniczają się tylko do takich okolic jak Warszawa, Marki i okolice.

Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

Skontaktuje się !

Godziny Pracy
Poniedziałek—Piątek: 9:00–18:00

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Adres Kancelarii w Warszawie
ul. Malborska 1/11, 03-286 Warszawa, piętro II

Adres Kancelarii w Markach
Al. J. Piłsudskiego 29, 05-270 Marki

O Kancelarii Prawnej SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy posiada siedzibę w Warszawie oraz oddział w Markach. Świadczymy usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców, instytucji, inwestorów, pracodawców jak również osób fizycznych przy podejmowaniu różnego rodzaju decyzji.

Posiadamy doświadczenie zarówno w przygotowywaniu skomplikowanych transakcji gospodarczych,  doradzamy przedsiębiorcom w codziennym prowadzeniu działalności gospodarczej.

Adwokaci Kancelarii Prawnej SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy posiadają doświadczenie w bieżącym doradztwie i obsłudze prawnej osób fizycznych zarówno w sprawach cywilnych do, których zaliczyć można sprawy rodzinne (sprawy o rozwód, alimenty, kontakty i władzę rodzicielską), sprawy spadkowe,  prowadzą sprawy karne, sprawy dotyczące nieruchomości czy postępowania administracyjne.

Często stosujemy niestandardowe rozwiązania, które pozwalają naszym Klientom osiągnąć zamierzone cele.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając bezpośredni kontakt z osobami realizującymi powierzone nam zlecenia.

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy - Twój partner w sprawach prywatnych

Do typowych usług, które oferujemy należą m.in. doradztwo prawne, kompleksowa obsługa prawna firm, sporządzanie umów i ich negocjowanie, przygotowywanie analiz i opinii prawnych,  udzielanie porad prawnych czy doradztwo w sprawach zamówień publicznych.

Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, arbitrażowych,  postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą, organami ścigania oraz innymi organami, podmiotami i instytucjami.

W ramach naszych usług wielokrotnie reprezentujemy osoby poszkodowane w procesach o odszkodowanie, ochronę praw konsumenta czy postępowaniach przeciwko bankom.

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy w ramach swojej specjalizacji świadczy również usługi w zakresie rejestracji spółek, obsługi prawnej i korporacyjnej spółekprocesów restrukturyzacyjnych, fuzji i przejęć, jak również doradzamy w postępowaniach upadłościowych i likwidacyjnych.

W ramach naszej działalności wspieramy naszych Klientów w postępowaniach kryzysowych takich jak np. windykacja należności, wywiad gospodarczy, postępowania karne i karnoskarbowe, ochrona majątku, podział majątku, rozwód, alimenty czy ustalenie ojcostwa, kontaktów z dzieckiem lub władzy rodzicielskiej.

Dzięki wyspecjalizowanym pionom działających w ramach naszej kancelarii nie są nam również obce zagadnienia dotyczące problemów prawnych w bieżących sprawach życia codziennego takich jak: spadki, darowizny, sprawy dotyczące procesów budowlanych, nieruchomości oraz sprawy o zasiedzenie.

Kancelaria SSP
Kancelaria SSP
Kancelaria SSP